Общинска избирателна комисия Симитли


РЕШЕНИЕ
№ 29
Симитли, 07.03.2017

ОТНОСНО: Обявяване на списък А и списък Б, съгласно т.5.4 от Методиката, Приложение № 5 по чл. 453 ал. 1 от ИК

РЕШЕНИЕ  № 29

                       

1.ОБЯВЯВА СПИСЪК „А” по кандидатски листи, както следва:

                       

Кандидат No 3 ПП ГЕРБ

----------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                           | Префе-    |  % от    |Номер  |

| по    | Имена                                   | ренции    |             | в         |

| ред   |                                              |                |  ОИК    |лист.   |

--------------------------------------------------------------------------------

|1      |Лиляна Любенова Айкова        |619 (528)  | 170,05  |     1|    

|2      |Албена Кирилова Хайлезова    |158           |  43,41   |     3|    

|3      |Тони Георгиев Стоев               |85             |  23,35   |     2|    

|4      |Мартина Георгиева Георгиева  |60             |  16,48   |     6|    

|5      |Красимир Руменов Чаушев      |57             |  15,66   |   13|     

|6      |Любомир Методиев Златинов  |46              |  12,64  |     4|     

|7      |Петьо Георгиев Борисов          |42              |  11,54  |     7|     

|8      |Димитър Петров Афетов         |38              |  10,44  |     5|     

|9      |Антон Иванов Роглинов         |34              |   9,34   |    10|    

|10     |Соня Лазарова Димитрова      |32              |   8,79  |    11|     

 

 

 

Кандидат No 4 БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ

----------------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                                         | Префе-     |  % от    |Номер |

| по    | Имена                                                 | ренции    |              | в        |

| ред   |                                                            |                |  ОИК     |лист.   |

-----------------------------------------------------------------------------------------

|1      |Вероника Николаева Тупарова          |228 (167)  |  62,64    |    2     |

|2      |Красимира Димитрова Милчова        |53            |  14,56    |    4     |

|3      |Лора Димитрова Тръпчева                |27            |   7,42     |    5     |

 

 

 

Кандидат No 5 Местна коалиция "БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА СИМИТЛИ"

----------------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                                         | Префе-       |  % от    |Номер |

| по    | Имена                                                 | ренции      |              | в        |

| ред   |                                                            |                  |  ОИК     |лист.   |

-------------------------------------------------------------------------------------------------

|1      |Владимир Димитров Христов           |2582 (2475)| 709,34    |    2|  

|2      |Юлия Стефанова Янчева                   |372            | 102,20    |    5|   

|3      |Лилия Стоянова Петрова                   |179            |  49,18    |   17|   

|4      |Владимир Ромеов Благоев                 |108            |  29,67    |    9|   

|5      |Гергана Димитрова Илиева               |93              |  25,55    |   13|  

|6      |Владимир Христов Стоилов              |83              |  22,80    |   11| 

|7      |Йордан Борисов Петров                    |80              |  21,98    |    7|   

|8      |Георги Антонов Михайлов               |75              |  20,60    |   14|

|9      |Георги Асенов Трендафилов             |61              |  16,76    |   12|

|10     |Гергана Йорданова Гиздова              |60              |  16,48   |    3| 

|11     |Любомир Стоицов Станков              |52              |  14,29    |    8|

|12     |Йорданка Радойчева Андонова          |45             |  12,36    |   15| 

|13     |Юлий Ясенов Церовски                     |29             |   7,97    |     6| 

 

Кандидат No 6 НАРОДЕН СЪЮЗ

--------------------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                                       | Префе-    |  % от    |Номер  |

| по       | Имена                                            | ренции    |             | в         |

| ред      |                                                       |                |  ОИК    |лист.   |

---------------------------------------------------------------------------------------------

|1      |Александър Йорданов Костов             |380 (271)   | 104,40   |    1     |   

|2      |Васил Станкев Герински                    |74              |  20,33    |    2     |  

|3      |Здравко Кирилов Деливерски             |33              |   9,07    |    3     |  

|4      |Иван Славчов Димитров                     |30              |   8,24    |    6     | 

 

 

 

 

                        2.ОБЯВЯВА СПИСЪК „Б” по кандидатски листи, както следва:

                       

Кандидат No 3 ПП ГЕРБ

 

---------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                             | Префе- |  % от    |Номер  |

| по    | Имена                                     | ренции |             | в         |

| ред   |                                                |             |  ОИК    |лист.   |

----------------------------------------------------------------------------------

|11     |Кирил Траянов Георгиев           |17         |   4,67     |    8     | 

|12     |Ангел Петров Костов                |12         |   3,30      |    9     | 

|13     |Ангел Василев Атанасов           |9           |   2,47     |  12     | 

|14     |Владимир Григоров Тренчев     |6           |   1,65    |  14     | 

|15     |Надежда Любомирова Илиева   |9           |   2,47    |  15     | 

|16     |Севделина Атанасова Николова|5           |   1,37    |  16     | 

|17     |Лъчезар Сергеев Чобанов          |15         |   4,12     |  17     | 

 

 

 Кандидат No 4 БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ

--------------------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                             | Префе- |  % от    |Номер  |

| по    | Имена                                     | ренции |             | в         |

| ред   |                                                |             |  ОИК    |лист.   |

--------------------------------------------------------------------------------------

 

|4      |Николай Павлов Илиев              |16         |   4,40    |    3     |   

|5      |Марина Христова Табачка          |16         |   4,40    |    6     |   

 

 

Кандидат No 5 Местна коалиция "БЪДЕЩЕ ЗА ОБЩИНА СИМИТЛИ"

--------------------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                             | Префе- |  % от    |Номер  |

| по    | Имена                                     | ренции |             | в         |

| ред   |                                                |             |  ОИК    |лист.   |

--------------------------------------------------------------------------------------

|14     |Мирослав Иванов Рълев           |25         |   6,87     |         4|   

|15     |Иван Благов Велев                    |25         |   6,87    |        10|   

|16     |Методи Ивов Методиев             |9          |   2,47     |        16|   

 

 

Кандидат No 6 НАРОДЕН СЪЮЗ

--------------------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                             | Префе- |  % от    |Номер  |

| по    | Имена                                     | ренции |             | в         |

| ред   |                                                |             |  ОИК    |лист.   |

--------------------------------------------------------------------------------------

|5      |Георги Любенов Георгиев         |2           |   0,55     |         4|

|6      |Снежана Славчова Яновска       |6           |   1,65     |         5|

|7      |Веселин Михайлов Стоянов      |3           |   0,82     |         7|

|8      |Иван Георгиев Филатов            |2           |   0,55     |         8|

|9      |Албенко Сергеев Беличанов      |5           |   1,37     |         9|

 

 

==============================================================

 

Партии с гласове под квотата:

 

Кандидат No 2 ПП АТАКА

 

 СПИСЪК А

---------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                     | Префе-    |  % от     |Номер|

| по       | Имена                          | ренции    |              | в       |

| ред      |                                     |                |  ОИК     |лист  

-------------------------------------------------------------------------------

|1         |Иво Ангелов Ангелов     |58 (54)     |  15,93     |        1|

 

 

 

 СПИСЪК Б

 --------------------------------------------------------------------------------

| Номер |                                          | Префе-    |  % от  | Номер |

| по       | Имена                               | ренции    |           | в         |

| ред      |                                          |                |  ОИК  |лист.   |

--------------------------------------------------------------------------------

|2      |Димитър Борисов Димитров     |7             |   1,92|        2|

|3      |Димитър Генчов Ангелов          |0            |   0,00|        3|

|4      |Вергил Мирчов Осеярски           |2            |   0,55|        4|

|5      |Христо Георгиев Христов          |0            |   0,00|        5|

|6      |Бойко Войнов Марянски            |0            |   0,00|        6|

|7      |Снежана Александрова Ангелова|2           |   0,55|        7|

|8      |Красимир Димитров Михайлов   |2           |   0,55|       8|

|9      |Димитър Иванов Балтов              |0           |   0,00|       9|

|10     |Ивайло Сашов Митов                 |1           |   0,27|      10|

Председател: Димитринка Йорданова Миленкова

Секретар: Атанаска Лазарова Богоева

* Публикувано на 08.03.2017 в 14:19 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 30 / 07.03.2017

    относно: Преразглеждане на решения № 23 и № 24 от 30.09.2016 г на ОИК-Симитли и решение № 28 от 25.11.2016 г на ОИК-Симитли, съобразно указания в писмо изх. № МИ-15-50/28.01.2017 г на ЦИК

  • № 29 / 07.03.2017

    относно: Обявяване на списък А и списък Б, съгласно т.5.4 от Методиката, Приложение № 5 по чл. 453 ал. 1 от ИК

  • № 28 / 25.11.2016

    относно: прекратяване на пълномощията на избран общински съветник и обявяване на избран общински съветник

всички решения